НОВИНИ

14.06.2004 | Президент Кучма: Україні до НАТО так само далеко, як і до ЄС
Джерело - ea-ua.info

Президент України Леонід Кучма заявляє, що Україна на теперішньому етапі не готова вступити до НАТО, і знаходиться на такій же відстані на шляху в Альянс, як і в Євросоюз. Про це сказав президент, відповідаючи на запитання журналістів в селі Спаське Запорізької області.


За даними "Інтерфакс-Україна" Кучма зазначив, що Україна має ще багато проблем, які треба вирішити до вступу в Альянс. Він зазначив, що Україна була б вдячна за допомога НАТО в утилізації боєприпасів. Президент наголосив, що Україна буде робити все необхідне для досягнення рівня, потрібного для набуття членства в НАТО.


Президент зазначив, що на теперішньому етапі виникає багато спекуляцій навколо відносин України і Альянсу. «Те, що сьогодні багато наносного навколо цього - як всередині країни, так і за її межами, - багато спекуляцій з цього приводу, причому, іноді у вигляді ультиматумів», - сказав Кучма. «Я цього (ультиматумів) абсолютно не сприймаю. Ми під такою точкою зору не працювали ніколи, і не будемо працювати», - зазначив президент.


Говорячи про майбутній самміт НАТО в Стамбулі, Кучма зазначив, що не очікує «особливих змін» від цієї зустрічі у відносинах України з Альянсом. Однак президент назвав цю зустріч необхідною. «На високому рівні ми будемо мати можливість сказати, кожна сторона, що вона думає про день сьогоднішній і про завтрашній день», - сказав глава держави.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект