НОВИНИ

11.10.2012 | Туреччина погрожує Сирії більшою силою
Джерело - Голос Америки

Керівник генерального штабу збройних сил Туреччини заявив, що турецькі війська відреагують із ще більшою силою, якщо обстріли з боку сирійського кордону триватимуть.
 
 Генерал Нечдет Озел виступив з таким попередженням у середу під час візиту до турецького прикордонного селища Акчакале, де минулого тижня сирійський снаряд забрав життя п’ятьох людей. У відповідь, турецькі війська, шість днів поспіль, обстрілювали сирійську території артилерійським вогнем.
 
 На зустрічі Організації ісламської співпраці, яка проходить у Стамбулі,  прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган піддав критиці сирійський уряд кажучи, що його дії «завдають шкоди як людству, так і всьому ісламському світу».
 
 Ердоган сказав, що на території Туреччини перебуває 99 тисяч сирійських біженців і, що це число зростатиме з втечею через кордон ще більше сирійців, які намагаються врятуватися від насильства між сирійським урядом та повстанцями.
 
 Представники НАТО у вівторок підтвердили, що готові надавати Анкарі допомогу, якщо та попросить.
 
 Тим часом, військове командування США направило до Йорданії півтораста планувальників та спеціалістів, щоб допомогти з напливом сирійських біженців до тієї країни.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект