НОВИНИ

05.04.2005 | Сирія вийде з Лівану до кінця квітня
Джерело - Українська служба ВВС

Сирійський уряд заявив, що виведе з Лівану свої війська та розвідувальні служби, які ще перебувають у тій країні, до кінця цього місяця.


Це оголошення зробив посланець ООН на Близькому Сході Терьє Род-Ларсен після переговорів у Дамаску з президентом Башаром аль-Ассадом.

Пан Род-Ларсен заявив, що сирійська сторона запевнила його в тому, що виведення таки відбудеться і що воно відповідатиме минулорічній резолюції ради Безпеки ООН, в якій було закликано до виведення всіх іноземних військ з Лівану.

Але кореспондент Бі-Бі-Сі у регіоні твердить, що у Лівані й надалі лишається глибокий скептицизм щодо обіцянок Сирії, - так само, як і підозри, що Сирія намагатиметься утримувати контроль над країною за допомогою підпільної мережі агентів та ліванських офіцерів, які симпатизують Сирії.

Від часу вбивства колишнього ліванського прем’єр-міністра Рафіка Харіні, яке сталося у лютому, на Сирію чиниться дедалі сильніший міжнародний тиск, аби вона завершила свою 29-річну військову присутність у Лівані.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект