НОВИНИ

30.09.2012 | В Іспанії акція протесту переросла в зіткнення демонстрантів з поліцією
Джерело - Korespondent

Багатотисячна акція протесту в столиці Іспанії переросла в зіткнення демонстрантів з поліцією.

Акція протесту проти заходів бюджетної економії, яка зібрала вдень у суботу, 29 вересня, десятки тисяч учасників спочатку проходила мирно. Однак ближче до півночі, коли закінчився термін санкціонованої владою акції протесту, поліція застосувала силу для розгону демонстрантів, що залишилися біля будівлі парламенту в центрі Мадрида.

Поліцейські використовували гумові кийки для розгону демонстрантів, а деякі учасники акції протесту у відповідь закидали представників правоохоронних органів пляшками і камінням.

За даними іспанського телебачення, в результаті зіткнень демонстрантів з поліцією постраждали дві людини, ще 12 були затримані. Кореспондент Associated Press, що працював на місці подій, повідомив, що як мінімум один демонстрант був настільки сильно побитий поліцейськими, що з площі біля парламенту його відвезли "швидкою допомогою".

За останні кілька днів це вже друга акція протесту в Мадриді, що завершується зіткненнями представників правоохоронних органів і демонстрантів. 25 вересня поліція застосувала для розгону демонстрантів, які зібралися біля парламенту, гумові кулі. Тоді поранення отримали 64 людини, 38 учасників акції протесту були затримані.

 Джерело - http://ua.korrespondent.net/world/1400837-v-ispaniyi-akciya-protestu-pererosla-v-zitknennya-demonstrantiv-z-policieyu


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект