НОВИНИ

25.09.2012 | Українські ВМС провели навчання в Чорному морі
За матеріалами - УНІАН

Як повідомили УНІАН у прес-центрі командування українських ВМС, метою навчань було перевірити готовність підрозділів, суден і катерів Центру пошукових і аварійно-рятувальних робіт ВМС ВСУ до виконання завдань піл час пошуково-рятувального забезпечення угрупування різнорідних сил, удосконалити злагодженість, організацію взаємодії, відпрацювати спільні дії сил, що беруть участь у пошуку і наданні допомоги аварійному високобортному кораблю, порятунку особового складу.


За легендою навчань, на кораблі управління «Славутич» в результаті зіткнення з морською плавучою міною було одержано пошкодження, виникла пожежа, 3 людини перебували за бортом і потребували допомоги.


Евакуація потерпілих здійснювалася за допомогою вертольотів Ка-27, Мі-14, літаки Бе-12, Ан-26 і рятувально-пошукової десантної групи Сакської авіаційної бригади ВМС ВС України. До навчань також були залучені санітарний катер «Сокаль» і рятувальний буксир «Кременець» Центру пошукових і аварійно-рятувальних робіт ВМС ВСУ, а також медична група від Військово-медичного клінічного центру Кримського регіону.


З борту корабля управління "Славутич" хід навчань контролював командувач ВМС ВСУ віце-адмірал Юрій Ільїн. «Необхідно відзначити впевнені дії фахівців Центру пошукових і аварійно-рятувальних робіт і морських авіаторів, які чітко і професійно виконали поставлені завдання», - відзначив командувач ВМС ВС України віце-адмірал Ю.Ільїн.


Цього самого дня із залученням допоміжних суден ВМС проведені навчання з комплексного забезпечення різними видами запасів бойової одиниці в морі. Зокрема, морський транспорт "Горлівка" доставив на бойовий корабель артилерійський боєзапас, а завданням малого морського танкера "Фастів" була доставка необхідної кількості палива. Крім того, медики санітарного катера "Сокаль" у районі якірної стоянки умовно пошкодженого корабля передали на "Славутич" необхідну кількість медичних препаратів.


На цю тему: Українська субмарина занурилася на перископну глибину


Як повідомлялося, у період з 18 вересня по 4 жовтня 2012 Командування ВМС ВСУ, Центр морських операцій, військові частини і окремі підрозділи забезпечення флоту згідно з планом підготовки ВСУ беруть участь у комплексі експериментальних, дослідницьких навчань з органами військового управління, військами (силами) "Перспектива - 2012".


Під час комплексу навчань органами військового управління і окремими військовими частинами практично відпрацьовується питання управління підлеглими силами (військами) під час ведення операцій (бойових дій) і протиповітряної оборони.


До практичних дій під час всього комплексу навчань "Перспектива-2012" від українських ВМС залучено 9 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення, 18 літальних апаратів, 34 берегових частин і підрозділів, до 250 одиниць автобронетанкової техніки, спецтехніки і автомобілів, близько 3500 чоловік особового складу.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект