НОВИНИ

04.04.2005 | Ющенко відбув із робочим візитом до США
Джерело - УНІАН

Президент України Віктор ЮЩЕНКО відбув із робочим візитом до Сполучених Штатів Америки.

Як передає кореспондент УНІАН, разом із В.ЮЩЕНКОМ до складу української делегації входять дружина Президента Катерина ЮЩЕНКО, державний секретар України Олександр ЗІНЧЕНКО, міністр закордонних справ України Борис ТАРАСЮК, секретар Ради національної безпеки і оборони України Петро ПОРОШЕНКО, міністр оборони України Анатолій ГРИЦЕНКО, міністр економіки Сергій ТЕРЬОХІН і міністр транспорту і зв'язку Євген ЧЕРВОНЕНКО.

Програмою візиту заплановано відвідування українським Президентом трьох міст – Вашингтона, Чикаго, Бостона.

У Вашингтоні заплановані зустрічі В.ЮЩЕНКА з Президентом США Джорджем БУШЕМ, віце-президентом Діком ЧЕЙНІ, державним секретарем Кондолізою РАЙС, міністром оборони США Дональдом РАМСФЕЛЬДОМ і виступи Президента України у Торговій палаті США і в Джорджтаунському університеті.

Також у Вашингтоні В.ЮЩЕНКО виступить на спільному засіданні Палат Конгресу США, відвідає Музей Голокосту, Арлінгтонський національний цвинтар, покладе квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку, зустрінеться з представниками єврейської громади.

У Чикаго В.ЮЩЕНКО зустрінеться з представниками української діаспори США, мером міста, представниками ділових кіл. Крім того, запланована зустріч Президента з Сергієм СІКОРСЬКИМ, сином Ігоря Сікорського, винахідника гелікоптера.

У Бостоні Президент України відвідає опіковий центр, де лікується 5-річна українка Настя ОВЧАР. (йдеться про 5-річну харків'янку, яка отримала значні опіки, виносячи з палаючою оселі свою молодшу сестру – УНІАН). Також у Бостоні В.ЮЩЕНКУ вручать нагороду Фундації Бібліотеки ім. Дж.Ф.Кеннеді.

Також у США В.ЮЩЕНКО дасть ексклюзивні інтерв'ю телеканалу CNN і газеті "Вашингтон пост" UNIAN

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8427. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект