НОВИНИ

19.09.2012 | Ромні не став просити вибачення у виборців Обами, яких могли образити його слова
Джерело - Korespondent

Кандидат в президенти США від Республіканської партії Мітт Ромні, який оскандалився, виправдав свої слова про виборців Барака Обами тим, що говорив спонтанно.

Учора, 17 вересня, сайт журналу Mother Jones опублікував відеозапис, зроблений прихованою камерою на закритій зустрічі Ромні. Республіканець назвав частину виборців "нахлібниками", які "не здатні подбати про себе і живуть за рахунок подачок від держави".

Сьогодні на незапланованій прес-конференції в Лос-Анджелесі республіканець не попросив вибачення у людей, яких могли образити його слова, зазначивши, що хоче гідного майбутнього для всіх без винятку американців.

"Це не було витончено, скажімо так. Я говорив спонтанно, відповідаючи на запитання. І я впевнений, що можу висловити цю думку більш грамотно, ніж у тих обставинах", - заявив Ромні

Про справжність відео, опублікованого Mother Jones, Ромні сперечатися не став, проте засудив той факт, що його фрази були вирвані з контексту, і закликав оприлюднити повний запис виступу. Ромні також зазначив, що його висловлювання лише підкреслює контраст між патерналістською політикою Обами та орієнтацією республіканців на закони вільного ринку.

Раніше представники штабу Обами прокоментували вислів Ромні. За їх словами, "складно бути президентом всіх американців, якщо презирливо списувати з рахунків половину нації".

Перші президентські дебати відбудуться 3 жовтня. Вибори глави держави відбудуться 6 листопада. Результати опитувань громадської думки поки прогнозують перемогу Обами.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект