НОВИНИ

01.04.2005 | Пола Вулфовіца затверджено на посаді президента Світового банку
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Рада директорів Світового банку затвердила президентом банку колишнього першого заступника міністра оборони США Пола Вулфовіца. Першим заступником глави Пентагону стане командувач військово-морських сил США. 

Вулфовіц був єдиним претендентом на посаду глави Світового банку. Рішення щодо його кандидатури ухвалювалося таємним голосуванням.

”Я дякую членам Ради директорів за висловлену довіру. Я пишаюся, що мені довірено керувати такою значною міжнародною організацією”,- сказав Пол Вулфовіц. Його висунення на посаду президента Світового банку особисто Джорджем Бушем було цілковитою несподіванкою, оскільки 61-річний Вулфовіц досі жодного відношення до банківської справи не мав. Він є одним з головних розробників операції з вторгнення до Іраку, а також укладачем перспективного плану боротьби з міжнародним тероризмом.

Після того, як стало відомо, що Вулфовіца обрано президентом Світового банку, Джордж Буш запропонував на посаду першого заступника міністра оборони США головнокомандувача військово-морських сил США адмірала Гордона Інгланда.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7207. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект