НОВИНИ

01.04.2005 | Ющенко ввів безвізовий режим з Європою. Односторонній
Джерело - Українська правда

В четвер президент Віктор Ющенко підписав указ "Про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян держав - членів Європейського Союзу та Швейцарської Конфедерації".

Про це повідомляє прес-служба президента.

Як йдеться в повідомленні, указ "спрямований на забезпечення дійсної відкритості українського суспільства, реалізацію стратегічного курсу України на інтеграцію до європейського співтовариства, створення належних умов для залучення інвестицій до національної економіки, активний розвиток міжлюдських контактів, "народної дипломатії", туризму".

Згідно з указом президента, безвізовий режим в’їзду в Україну для громадян ЄС та Швейцарської Конфедерації діятиме на період з 1 травня до 1 вересня 2005 року. Він запроваджується, серед іншого, для забезпечення належної підготовки та організації пісенного конкурсу "Євробачення – 2005" в Україні.

Водночас, протягом періоду апробації, запровадженого Україною в односторонньому порядку безвізового режиму, буде здійснений ретельний аналіз усіх його аспектів з метою подальшої лібералізації режиму взаємних поїздок громадян України та ЄС і Швейцарської Конфедерації.

Ющенко також доручив кабінету міністрів відпрацювати компенсаційний механізм наповнення Державного бюджету та вжити інших заходів, що випливають з указу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект