НОВИНИ

16.07.2004 | ОБСЄ направить найбільше спостерігачів на вибори в Україні
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Організація з безпеки та співробітництва в Європі матиме найбільшу делегацію спостерігачів на президентських виборах в Україні – 650 осіб. Про це ”Німецькій хвилі” повідомив координатор проектів ОБСЄ в Україні Девід Ніколас. 


Більшість спостерігачів приїдуть безпосередньо у день виборів. Але 50 із них працюватимуть в Україні упродовж усієї виборчої кампанії. Як повідомив посол ОБСЄ Девід Ніколас, місія діє виключно на запрошення приймаючої сторони. Спостерігачі не збираються готувати ґрунтовний аналіз, а лише дадуть загальну оцінку виборам. Днями українське зовнішньополітичне відомство підтримало спільну заяву держав СНД про необхідність реформи ОБСЄ. Критики діяльності цієї міжнародної організації вважають, що вона часто втручається у внутрішні справи окремих держав на пострадянському просторі. Девід Ніколас каже, ОБСЄ не буде реагувати на ці закиди: ”У нас немає центрального органу, який міг би відреагувати. За виняком Постійної ради. А вона завджи говорить за згоди та від імені усіх 55 країн. Тож це зайняло б купу часу і зусиль щоб написати таку відповідь. Лише зауважу: задовго до мого приїзду сюди ми вже знали про занепокоєння, висловлені Росією та Україною. Ми узяли це до уваги та діємо у відповідності з цими побажаннями.” Девід Ніколас нагадав, що Україна також несе частину відповідальності за дії ОБСЄ. Вона є регіональним лідером у галузі боротьби з торгівлею людьми, а також важливим гравцем у врегулюванні придністровської кризи.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект