НОВИНИ

01.04.2005 | Конкретні терміни відносно статусу ринковою економіки в Україні – лише політичні заяви, вважають експерти
Джерело - ProEUROPA

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк прогнозує, що Європейський Союз надасть Україні статус країни з ринковою економікою ще до засідання Ради зі співпраці Україна-ЄС. Це засідання має відбутися в середині червня. На думку експертів, подібні заяви є елементами політичної стимуляції європейських партнерів.

Як передає “Німецька хвиля”, обговорюючи проблему надання Україні статусу держави з ринковою економікою, Євросоюз наполягає на тому, щоб держава не втручалася в процес ціноутворення продукції підприємств та вирішення проблем інвестиційного та регуляторного характеру. Директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бурковський вважає, що офіційний Київ може швидко усунути ці перешкоди.

На питання, чи справдиться прогноз Бориса Тарасюка щодо надання Україні статусу країни з ринковою економікою до 13 червня, експерт відповів: “Такі можливості є, хоча постановку питань про конкретні терміни треба розглядати як політичні заяви і декларації. Реальна ситуація може розвиватися трохи повільніше”. Статус країни з ринковою економікою дозволить Україні конкурувати на європейських ринках з місцевими виробниками без побоювань порушення антидемпінгових розслідувань проти українських експортерів.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект