НОВИНИ

31.08.2012 | Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Байдак: “Військова авіація отримала друге дихання”
Джерело - Сайт Міністерства оборони України

У 2012 році вдалося подолати негативні тенденції зі справністю авіаційної техніки Повітряних Сил Збройних Сил України та отримати вперше за останні роки зростання її справності. Таким чином військова авіація отримала друге дихання, - заявив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Байдак.


Переважна кількість бойових літаків та інших літальних апаратів Повітряних Сил ЗС України після їх модернізації, капітального ремонту та переведення в експлуатацію за технічним станом на період до 2025 року ще будуть стояти на озброєнні, а деякі зразки зможуть забезпечувати вирішення завдань до 2030 року.


Питання модернізації авіаційної техніки успішно вирішують органи військового управління спільно з вітчизняними авіаремонтними заводами, науково-дослідними установами, головною з яких є Державний науково-дослідний інститут авіації (ДНДІА), а також інженерними службами військових частин, які здійснюють експлуатацію авіаційної техніки.


Процес освоєння ремонту в Україні основних типів авіаційної техніки завершено освоєнням контрольно-відновного ремонту літаків Іл-76МД на державному підприємстві “Миколаївське авіаремонтне підприємство “НАРП” та у кооперації з державним підприємством “Луцький ремонтний завод “Мотор” капітального ремонту двигунів Д-30КП до цих літаків. Цим практично завершено створення в Україні замкнених циклів ремонтного виробництва та створення виробничо-технологічних умов забезпечення відновлення справності та модернізації основних типів авіаційної техніки Збройних Сил України, утримання їх у бойовому складі на період до 2025-2030 років.


Як зазначав раніше Міністр оборони України Дмитро Саламатін, модернізація авіатехніки дозволить суттєво підвищити бойові можливості вітчизняної армії до рівня сучасних вимог, на 40-50% збільшить точність застосування озброєння, забезпечить мінімально необхідний рівень взаємосумісності зі стандартами НАТО та сприятиме ряду інших переваг.


Окрім того, на всіх типах літальних апаратів, що модернізуються, буде можливість збільшити номенклатуру авіаційних засобів ураження та суттєво підвищити точність застосування некерованих авіаційних засобів ураження,  рівень безпеки польотів.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект