НОВИНИ

30.08.2012 | Іран ніколи не буде розробляти ядерну зброю - аятолла Хаменеї
За матеріалами - Korespondent

Духовний лідер Ірану аятолла Алі Хаменеї заявив у четвер, 30 серпня, що Ісламська республіка ніколи не буде розробляти ядерну зброю.

Разом з тим, Хаменеї зазначив, що в Тегерані не мають наміру відмовлятися від реалізації програми з мирного використання атомної енергії, повідомляє місцеве державне телебачення.

Нагадаємо, країни Заходу звинувачують Іран у спробах розробити ядерну зброю. Тегеран всі звинувачення заперечує, заявляючи, що дослідження в галузі атомної енергії носять виключно мирний характер.

Останнім часом в Ізраїлі активно обговорюється можливість нанесення удару по ядерних об'єктах Ірану. В кінці липня прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що міжнародні санкції і переговори "ні на йоту" не загальмували ядерну програму Ірану і, щоб мати ефект, мають бути доповнені загрозою застосування військової сили.

За даними ЗМІ, Нетаньяху та міністр оборони Ехуд Барак хотіли б атакувати ядерні об'єкти Ірану восени, але поки не знаходять підтримки у командування армії і спецслужб.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8164. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект