НОВИНИ

30.08.2012 | Задля бюджетної економії армія купуватиме дешевші танки
Джерело - УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на брифінгу заступник міністра оборони Володимир Можаровський.

 «Дійсно, в держоборонзамовленні передбачена закупівля танку «Оплот». Держзамовлення на даний час скориговане, і тому, скоріш за все, у нас не буде можливості закупити танк «Оплот», зауважив В.Можаровський.

 Він також повідомив, що до кінця поточного року на озброєння українських Збройних сил буде прийнято 11 зразків військової техніки. Зокрема, модернізований літак СУ-27, модернізований бойовий вертоліт МІ-24, бронетранспортер БТР-4Е, радіолокаційна станція «Малахіт» та інші види техніки. Постачання цих зразків техніки у війська планується розпочати у 2013 році.

 Довідка УНІАН. Танк «Оплот» створений конструкторським бюро ім. Морозова. У 2009 році машина прийнята на озброєння української армії. Серійне виробництво машини розпочато на заводі ім. Малишева у Харкові.

 Виготовлення БМ «Булат» завод імені Малишева розпочав на замовлення Міністерства оборони України в 2004 р. Створення БМ «Булат» здійснюється на базі вітчизняного танка Т-64Б, що становить основу бронетанкового парку української армії. Випуск цієї моделі завод ім. Малишева здійснював наприкінці 80-х років.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7594. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект