НОВИНИ

30.08.2012 | "Газпром" закінчив будувати північний газопровід в обхід України
Джерело - Українська правда

Російський "Газпром" 28 серпня завершив зварювання останнього стику другої нитки газопроводу "Північний потік" (Nord Stream).
 
Про це йдеться в повідомленні концерну.
 
Стик поєднав морську ділянку з берегом, а також з наземною інфраструктурою на російському березі в бухті Портова (Ленінградська область) недалеко від Виборга.
 
У найближчі дні нитка буде готова до заповнення "технічним" газом, а початок постачань газу до Європи по другій нитці "Північного потоку" намічено на четвертий квартал 2012 року.
 
Нагадаємо, що запуск першої нитки "Північного потоку" був урочисто здійснений прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним і канцлером Німеччини Ангелою Меркель в листопаді 2011 року.
 
Планується, що після виходу на проектну потужність обох ниток повністю автоматизований "Північний потік" зможе транспортувати 55 млрд куб. м газу на рік з Росії до Європи протягом мінімум 50 років.
 
Раніше джерела в українському Міненерго і російському "Газпромі" прогнозували, що втрати України від запуску "Північного потоку" можуть скласти близько 700 мільйонів доларів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект