НОВИНИ

30.08.2012 | Асад: сирійський уряд веде «глобальну війну»
Джерело - Голос Америки

Президент Сирії Башар аль-Асад заявив, що його уряд веде «війну і регіональну, і глобальну» і, що його військам потрібно більше часу для того, щоб перемогти у конфлікті з антиурядовими силами, які намагаються усунути його від влади. 
 
Асад зробив таку заяву саме в той час, як бої між повстанцями і сирійськими військовими силами відновилися поблизу військового аеропорту Тафтаназ, який розташований на шляху між містами Алеппо та Ідліб на півночі країни.
 
 В інтерв’ю сирійському телеканалу «Аддунія» Асад сказав, що урядові сили просуваються вперед, хоча результат війни ще не вирішений.
 
 Сирійський президент, який поклявся перемогти повстанців, з похвалою висловився про армію і сили безпеки країни, називаючи їх поведінку «героїчною». Він також відкинув «нереалістичну» ідею створення гуманітарної буферної зони на сирійській території.
 
 У середу міністр закордонних справ Туреччини Ахмет Давутоглу сказав, що його країна обговорювала з ООН можливість надання притулку сирійським біженцям на території Сирії і, що Анкара сподівається на те, що Об’єднані Нації вдадуться до конкретних заходів для реалізації такої пропозиції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4319. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект