НОВИНИ

29.08.2012 | Міністерство оборони розраховує на збільшення фінансового ресурсу у 2013 році, аби спрямувати його на виконання комплексу заходів з реформування і розвитку Збройних Сил України
За матеріалами - Офіційного сайту Міністерства оборони України

Про це повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський, відповідаючи на запитання журналістів під час брифінгу, який відбувся у Кабінеті Міністрів України.

Міністерство оборони України оформило бюджетний запит на наступний рік. Наразі ми захищаємо усі програми, працюючи безпосередньо з іншими міністерствами і відомствами. Ми розраховуємо на те, що фінансовий ресурс буде збільшено і ми плануємо спрямувати його, насамперед, на виконання комплексу заходів реформування і розвитку Збройних Сил України, - відзначив Володимир Можаровський. Цей ресурс становить близько 20 млрд грн.

Заступник міністра оборони - керівник апарату також поділився з представниками мас-медіа планами на найближчу і середньострокову перспективу.

Ми плануємо розпочати роботу щодо переведення системи забезпечення військ на аутсорсинг, збільшити видатки на підготовку військ, щоби зробити її повномасштабною, - сказав він.

Володимир Можаровський також нагадав журналістам, що у поточному році 86 відсотків бюджету оборонного відомства спрямовується на утримання особового складу.

У наступному році ми плануємо змінити це співвідношення на користь підготовки військ, розвиток озброєння і військової техніки. На середньострокову перспективу ми ставимо собі завдання: добитися, аби на утримання особового складу витрачалося не більше 60 відсотків. За таких умов у нас будуть всі підстави говорити про сприятливі умови як для належного утримання війська, так і для його розвитку, - підкреслив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7420. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект