НОВИНИ

29.08.2012 | Республіканці в програмі партії зарахували РФ до противників США
За матеріалами - Korespondent

Республіканська партія закликає владу Росії переглянути політику придушення опозиційних партій, преси та інститутів громадянського суспільства, йдеться в програмі партії, схваленій у вівторок з'їздом в Тампі (штат Флорида).

"Ми закликаємо лідерів їх (РФ) уряду переглянути шлях, яким вони йдуть: придушення опозиційних партій, преси, інститутів громадянського суспільства, неспровокованого вторгнення на територію Грузії, зв'язків з тиранами на Близькому Сході, приниження сусідів і підтримки останнього сталіністського режиму в Білорусі. Російський народ заслужив кращого, і ми сподіваємося на його повноцінну участь у сучасній демократії", - йдеться в тексті програми партії.

При цьому республіканці зараховують РФ до противників США і згадують Росію в числі інших традиційних суперників Сполучених Штатів, поряд з КНДР, Іраном і Китаєм.

"Чинна адміністрація відповідальна за ослаблення країни, яка бореться з такими загрозами, як поширення і тероризм, в умовах спроб Північної Кореї та Ірану отримати ядерну зброю. Зростаюча гегемонія Китаю в Азії, активність Росії, загрози кібершпіонажу і тероризму також вкрай небезпечні", - йдеться у програмі.

"Уклавши угоду СНО-3 ..., відкинувши плани створення баз ПРО в Польщі і Чехії, знизивши плановану для розміщення на Алясці кількість перехоплювачів, скоротивши бюджет, адміністрація істотно підірвала можливості американської протиракетної оборони... Президент Барак Обама заявив про намір бути "більш гнучким" у відносинах з Росією після виборів... Президент-республіканець, навпаки, буде чесним і відвертим з американцями щодо його політики і планів", - наголошується в документі.

При цьому республіканці заявляють, що Росія заслужила нормалізації торгових відносин зі США, проте це не повинно бути зроблено без прийняття візових санкцій щодо російських чиновників, які порушували права людини.

"Ми підтримуємо ухвалення закону про "список Магнітського" як умову для нормалізації торгових відносин з Росією", - йдеться в програмі.

Разом з тим, партія зазначає, що у США та РФ є спільні інтереси - боротьба з тероризмом, розповсюдженням ядерної зброї і розвиток торгівлі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект