НОВИНИ

28.08.2012 | Траян Бесеску зможе повернутися до обов'язків президента Румунії через кілька днів
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Парламент Румунії на позачерговому засіданні затвердив рішення Конституційного суду про визнання референдуму щодо імпічменту Траяну Бесеску таким, що не відбувся. Вердикт КС має бути опублікований в Офіційному моніторі Румунії, після чого Траян Бесескуесеску зможе повернутися до виконання президентських обов'язків.

Траян Бесеску зможе повернутися до обов'язків президента Румунії через кілька днів


 
"Парламент затвердив вердикт Конституційного суду, оскільки, згідно із законодавством, парламентарії не могли вплинути на рішення конституційної інстанції", - заявив журналістам голова Камери депутатів (Нижня палата парламенту) Валеріу Згоня. Він зазначив також, що наступним кроком у поверненні Траяна Бесеску на президентський пост має стати опублікування рішення КС в Офіційному моніторі. Очікується, що воно буде опубліковано у вівторок або середу.
 
Як повідомляло агентство, референдум щодо імпічменту Траяну Бесеску відбувся 29 липня 2012 року. Через низьку явку виборців – вона становила трохи більше 46% при необхідному мінімумі у 50% плюс один голос – Конституційний суд Румунії визнав референдум таким, що не відбувся.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект