НОВИНИ

27.08.2012 | ЗМІ: Януковичу не вдалося вмовити Путіна
Джерело - УНІАН

У суботу в Сочі Янукович провів робочу зустріч з зі своїм російським колегою Володимиром Путіним. Обговорили питання двостороннього співробітництва після вступу Росії до СОТ, а також торкнулися теми про кооперацію на азіатських ринках. Крім того, Янукович зізнався, що Україна хотіла б змінити позиції у відносинах з Росією з газового питання.

 Однак, судячи з усього добитися якогось прогресу в цьому болючому для України питанні Віктору Януковичу не вдалося.

 Як пише «Комерсант-Україна», посилаючись на джерела в Кремлі, "президенти вельми плідно поспілкувалися, однак говорити, що це (газове) питання вирішене, поки не уявляється можливим".

 Високопоставлене джерело в департаменті нафтової, газової і нафтопереробної промисловості Міненерго також повідомило, що принципових угод у газовій сфері на переговорах Віктора Януковича і Володимира Путіна досягнуто не було.

 "У нас була надія на те, що вирішити питання зниження цін на газ вдасться шляхом створення консорціуму на базі газотранспортної системи, але замість цього з боку Росії пролунали ті самі політичні пропозиції про Митний союз", - сказав співрозмовник видання. У Міненерго також відзначили, що цієї зими готуються значно скоротити споживання газу теплоелектроцентралями (ТЕЦ) шляхом їх часткового переведення на вугілля.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6341. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект