НОВИНИ

27.08.2012 | Напарник Ромні на виборах – інтелектуал та консерватор Пол Раян
За матеріалами - Голосу Америки

З’їзд республіканців на Флориді стане своєрідними оглядинами для кандидата у віце-президенти від республіканців Пола Раяна. Обраний Міттом Ромні партнером на виборах, Раян добре відомий в Конгресі, де він є одним з лідерів Республіканської партії. А от загалом по країні виборці про нього знають небагато.

Оголошення Міттом Ромні своєю правої рукою Пола Раяна останній сприйняв емоційно. Конгресмен-республіканець поділився своїми дитячими спогадами:
 
«Мій тато помер, коли я був зовсім молодим. Деякі речі, які він мені сказав, залишаються зі мною назавжди. Якось він сказав: «Синку, є два шляхи: стати частиною проблеми чи долучитись до її вирішення».
 
Ромні покладає на молодого, втім досвідченого, законодавця великі надії:
 
«З його енергією та баченням, Пол Раян став інтелектуальним лідером Республіканської партії. Він розуміє ті фіскальні проблеми, які постали перед Америкою – наш неухильно зростаючий дефіцит та жахлива заборгованість, а також та фіскальна катастрофа, яка неминуче станеться,  якщо ми не змінимо політику».
 


Конгресмен Раян закінчив Університет Маямі в Огайо, отримавши освіту економіста та політолога. Конгресменом він став у віці 28 років. Вже сьомий термін поспіль він представляє місто у штаті Вісконсин, в якому виріс і проживає досі.
 
Кандидат каже, що має намір застосувати весь свій досвід для ефективної роботи адміністрації Ромні.
 
Раян очолює Бюджетний комітет Палати представників. Він є рушійною силою у проектах зі скорочення витрат федерального бюджету, що сягають трильйони доларів. Один з найбільш контроверсійних елементів його плану – зміни в системі урядової програми медичного страхування для американців похилого віку.
 
Саме Раян відповів від імені республіканців на промову про стан держави Барака Обами у 2011 році:
  
 «Ми повинні повернути Америці систему обмеженого урядування. Низькі податки, розумні регулятивні положення та нормальний бюджет, завдяки якому ця країна стала процвітаючою, а стан бідних покращився більше, ніж в будь-яких інших економіках світу».  
 
Раян одружений та має трьох дітей, він римо-католик, виступає проти одностатевих шлюбів та абортів. Президент Обама має питання щодо ідеології Раяна:
 
«Конгресмен Раян – порядна людина. Він відданий сім’янин. Він дуже яскраво озвучує погляди губернатора Ромні, але я особисто з цими поглядами принципово не погоджуюсь».
 
Дженіфер Лолес – професор Американського Університету у Вашингтоні, ккаже, що кандидатура Раяна для Ромні – гарний баланс: 
 
«Він додає ентузіазму та харизми до цього тандему – саме цього не вистачає, на думку багатьох республіканців, Ромні».
 
Саме підтримка Раяна на критичному етапі попередніх перегонів допомогла Ромні випередити свої суперників та висунула його на фінішну пряму у забігу проти Барака Обами.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3259. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект