НОВИНИ

27.08.2012 | Асад: Події у країні є результатом змови
Джерело - Korespondent

Президент Сирії Башар Асад знову заявив, що події в країні є наслідком "ворожої змови", підтриманої іноземними державами, і висловив упевненість, що змова не досягне своєї мети, "яку б ціну не довелося за це заплатити".

На зустрічі з іранським представником Алаеддіном Буруджерді в Дамаску Асад також заявив, що Сирія є "наріжним каменем регіону" - і тому змову було спрямовано саме проти неї.

Іранський представник провів також переговори з віце-президентом Сирії, який вперше за довгий час з'явився на публіці, і головою МЗС Валідом Муаллемом. Той назвав умовами початку переговорів влади з опозицією припинення повстанцями збройної боротьби і безумовне заперечення опозиціонерами можливості зовнішнього втручання.

Зустріч сирійських керівників з іранським представником відбулася на тлі повідомлень про нові масові вбивства у Сирії. За даними правозахисників, за останні дві доби поблизу Дамаска були виявлені не менше 320 трупів. Повстанці стверджують, що йдеться про жертв операції урядових сил проти опозиції в місті Дарайя, де за тиждень загинули, за даними активістів, понад 600 людей.

Великобританія висловила глибоку стурбованість у зв'язку з масовим вбивством мирних мешканців у Сирії.

Раніше сьогодні повідомлялося, що за минулу добу в країні загинули 330 осіб, отже, день став найкривавішим за всі 18 місяців конфлікту: найжорстокіші бої відбулися в південно-західних передмістях Дамаска, в околицях столиці виявлені тіла понад 200 загиблих.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3594. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект