НОВИНИ

27.08.2012 | Канцлер Австрії: Греція може отримати три додаткові роки на виплату кредитів ЄС
Джерело - Korespondent

Греція може отримати 2-3 додаткові роки на виплату кредитів ЄС, які допомагають країні розплачуватися за своїми зобов'язаннями, заявив канцлер Австрії Вернер Файман.


Канцлер Австрії: Греція може отримати три додаткові роки на виплату кредитів ЄС

 
"Важливо, щоб греки дотримувалися мети, про яку ми з ними домовилися, щодо реформ і економії. Якщо це гарантовано, то я підтримую відстрочку платежів. Це може бути 2 або 3 роки - як вирішать експерти", - сказав Файман в інтерв'ю, опублікованому в неділю на сайті австрійської газети Oesterreich.

Греція отримала в 2010 році 110-мільярдний пакет кредитів ЄС і МВФ, а в 2011 році країні обіцяли ще 130 мільярдів євро в обмін на проведення реформ і скорочення витрат. Крім того, ЄС домігся списання грецького боргу перед приватними кредиторами приблизно на 100 мільярдів євро. Однак більш глибока, ніж очікувалося, рецесія і політична нестабільність в країні поставили програму реформ під загрозу.

Нагадаємо, 23 серпня повідомлялося, що канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд закликали Афіни виконувати свої зобов'язання з масштабних реформ усередині країни.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8406. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект