НОВИНИ

26.08.2012 | З'їзд республіканcької партії США перенесли на день через ураган Ісаак
Джерело - Korespondent

Початок партійного з'їзду республіканців, на якому екс-губернатор Массачусетсу Мітт Ромні буде оголошений офіційним кандидатом у президенти, відкладається до 28 серпня.

З'їзд республіканcької партії США перенесли на день через ураган Ісаак

Ураган, що насувається, вже встиг внести деякі корективи в розклад з'їзду. Так, він став однією з причин того, що голосування за затвердження кандидата в президенти, яке традиційно проводит вься третій день з'їзду, було перенесено на перший, щоб шторм не зірвав його.

Тепер же заходи, заплановані на понеділок, доведеться розподіляти по трьом що залишився днях.

Є в події і позитивні сторони. Основні новинні телеканали раніше заявили, що не будуть вести пряму трансляцію першого дня з'їзду, через що в графік роботи довелося вносити додаткові зміни, зокрема, переносити виступ дружини кандидата в президенти Енн Ромні на вівторок. Після коректив, внесених через ураган Ісаак, транслюватиметься буде весь з'їзд.

У понеділок, зокрема, повинні були виступити голова Національного комітету Республіканської партії Рінс Прібус, спікер палати представників Джон Бонер, губернатор Віргінії Боб Макдонелл, губернатор Флориди Рік Скотт і колишній губернатор цього штату Джеб Буш.

Крім того, як планується, кардинал Тімоті Майкл Долан - вищий ієрарх Римсько-католицької церкви в США - благословить з'їзд Республіканської партії, звернувши молитву підерськамами прямого телемосту.

Сезон ураганів в Атлантиці триває з 1 червня по 30 листопада. Тропічному шторму присвоюється ім'я, коли швидкість супроводжуючого його вітру досягає 62 кілометрів на годину. Шторм стає ураганом, коли швидкість вітру перевищує 119 кілометрів на годину. 21 серпня було оголошено штормове попередження на Гваделупі, Мартініці, Сен-Мартенс та кількох інших островах Карибського моря. Потім Ісаак пройшов, зокрема, через Кубу і Домініканську республіку. За прогнозами, він може досягти штату Флорида.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5620. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект