НОВИНИ

24.08.2012 | Туреччина і США обговорили шляхи повалення влади в Сирії
Джерело - УНІАН

Як повідомляє Agence France-Presse, зустріч проходила під співголовуванням заступника міністра закордонних справ Туреччини Халіта Джевіка і посла США в Анкарі Елізабет Джонс. До складу групи увійшли також представники оборонних і розвідувальних відомств двох країн.

 Про результати заходу поки ніякої інформації немає, проте відомо, що сторони планували обговорити способи наближення краху сирійського режиму, а також можливі наслідки такого розвитку подій, зокрема - небезпека поширення хімічної зброї.

 Необхідність створення такої групи була озвучена головами дипломатичних відомств двох країн під час недавнього візиту Хілларі Клінтон до Туреччини. Вони, зокрема, вирішили, що наявність такого майданчика допоможе уникнути небажаного для Туреччини і США розвитку подій в Сирії.

 Як повідомлялося раніше, в Туреччині вже діє центр допомоги сирійським повстанцям, організований спільними зусиллями Анкари, Вашингтона і ряду арабських країн Перської затоки. За даними Reuters, це установа працює в місті Адана, розташованому недалеко від сирійського кордону.

 Крім того, про свою підтримку повстанців уже заявили Великобританія і Франція.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8246. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект