НОВИНИ

23.08.2012 | Федеральна резервна система США готова до пом'якшення політики
Джерело - Korespondent

Незважаючи на те, що саме засідання відбулося до виходу задовільної американської статистики (31 липня - 1 серпня), включаючи дані про зайнятість у США в липні, що перевищили прогнози, регулятори чітко висловили своє невдоволення економічним прогнозом, згідно з протоколом, опублікованим пізно в середу.


"Багато членів Комітету з операцій на відкритому ринку ФРС США вважають, що додаткове монетарне пом'якшення буде, ймовірно, здійснено досить скоро, якщо тільки дані не вкажуть на сильне і стійке відновлення темпів економічного зростання", - повідомив Федеральний резерв.

Акції Уолл-стріт практично відіграли втрати після виходу протоколу ФРС. Ціна американських держоблігацій, що перебувала під тиском на тлі досить сильних економічних даних, зросла в середу.

"Протокол явно вказує на "голубині" настрої і відновить надію на нове кількісне пом'якшення. В останні час дані сигналізували про поліпшення ситуації, але поки не зрозуміло, чи можна це розцінювати як значну зміну напрямку", - вважає економіст Девід Слоан.

Центробанк США скоротив процентні ставки практично до нуля в грудні 2008 року і викупив держоблігації США та облігації, забезпечені іпотекою, на суму $2,3 трильйона, щоб знизити вартість запозичення. ФРС також повідомила, що не планує підвищувати ставки щонайменше до кінця 2014 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект