НОВИНИ

23.08.2012 | Меркель закликала ЄС, Україну та РФ врегулювати придністровську проблему
Джерело - УКРІНФОРМ

Європейський Союз, Україна, Росія та США не повинні забувати про існування придністровської проблеми, роблячи ефективні кроки з її урегулювання.
 
Таку думку висловила канцлер ФРН Ангела Меркель під час спільної з прем'єр-міністром Молдови Владом Філатом прес-конференції в Кишиневі.
 
"Залучені до процесу урегулювання придністровського питання сторони, як і всі держави ЄС, Україна, Росія зобов'язані виявити терпіння і не забувати про існування придністровської проблеми, вживаючи ефективних заходів з її урегулювання", - заявила Меркель.
 
Канцлер висловила задоволення ефективністю роботи існуючого переговорного формату "5+2" (Молдова, Придністров'я, Україна, Росія, ОБСЄ, ЄС і США), висловивши надію на "поглиблення діалогу під час майбутнього чергового раунду переговорів, який пройде у Відні в середині вересня 2012 року".
 
Як повідомляло агентство, канцлер ФРН Ангела Меркель у середу прибула до Молдови з одноденним візитом. У рамках візиту канцлер зустрінеться з керівництвом Республіки Молдова, лідерами парламентських політичних партій, а також виступить з публічним зверненням до громадян Молдови.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект