НОВИНИ

22.08.2012 | Американські командувачі кажуть про поступ в Афганістані
Джерело - Голос Америки

Попри хвилю недавніх атак афганських  солдатів і поліцейських проти міжнародних сил, високопоставлені американські офіційні особи говорять про поступ у кампанії проти повстанців в Афганістані.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генерал Мартін Демпсі і начальник Центрального командування генерал Джеймс Маттіс у понеділок прибули до Афганістану для розмов з натовськими та афганськими посадовцями.
 
НАТО заявило, що обидва командири мали зустріч з командувачем сил НАТО і США в Афганістані генералом Джоном Алленом і обговорювали питання, «як втримати рушійну силу у боротьбі з повстанцями» та збільшувати можливості афганської сторони. Вони також обговорювали питання недавніх атак з боку осіб, які проникли в афганську поліцію і збройні сили.
 
Протягом останніх двох тижнів афганські службовці застрелили 10 вояків міжнародного контингенту, переважно американців. Під час останнього інциденту в неділю особа у формі афганської поліції застрелила коаліційного військовослужбовця. Лише цього року в подібних атаках застрелено щонайменше 39 службовців міжнародних військ.
 
Внаслідок цих атак, військовослужбовцям НАТО було доручено весь час носити заряджену зброю.
 
Тимчасом Талібан заявив, що у ряди афганських сил безпеки проникли його бойовики, і що він вважає ці атаки важливою частиною своєї стратегії у боротьбі проти коаліційних військ.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7416. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект