НОВИНИ

22.08.2012 | Світові ціни на нафту зростають на новинах з Європи
Джерело - Korespondent

Ціни на нафту за підсумками торгів у вівторок, 21 серпня, продемонстрували зростання на очікуваннях результативних зустрічей з питань виходу з кризи європейського держборгу, свідчать дані торгів.

Котирування вересневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) зросли на $ 0,71, або 0,74% - до $ 96,68 за барель. Ціна вересневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent піднялася на $ 1,11, або 0,98% - до $ 114,81 за барель.

Зокрема, інвестори позитивно сприйняли дані з ФРН - видання Bild з посиланням на джерела в урядових колах повідомляло, що Німеччина погодиться на продовження термінів скорочення бюджетних витрат Грецією до 2015 року. На цьому тлі інвестори очікують зустрічі глав урядів двох країн у п'ятницю в Берліні.

Раніше повідомлялося, що США планують подвоїти видобуток нафти в сланцевих пластах до 2035 року, повідомляється в першій доповіді Управління енергетичної інформації (EIA), присвяченій важкодоступним запасам нафти.

Згідно з прогнозами експертів EIA, до 2035 року видобуток нафти зі сланцевих пластів складе 1,23 млн барелів на добу, а в 2012 році - 720 тис. барелів на добу, склавши 12,5% всього видобутого обсягу в США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект