НОВИНИ

22.08.2012 | Прем'єр-міністр Греції заявив, що його країна неодмінно залишиться у єврозоні
Джерело - УКРІНФОРМ

Греції життєво необхідний додатковий час для того, щоб зроблені кроки щодо скорочення бюджетних витрат дали ефект і привели до зростання економіки, заявив прем'єр-міністра Греції Антоніс Самарас в інтерв'ю німецькій газеті Bild. Інтерв'ю опубліковано напередодні його зустрічі з лідерами Німеччини та Франції.

Прем'єр-міністр Греції заявив, що його країна неодмінно залишиться у єврозоні


 
За словами А.Самараса, Афінам для порятунку від банкрутства не потрібні більше додаткові гроші від Євросоюзу, однак необхідний час для того, щоб "перевести дихання" після радикальних скорочень державних витрат. Він висловив сподівання, що найближчим часом партнери Греції не висуватимуть додаткових вимог для отримання чергових траншів кредитів МВФ та ЄС.
 
Очікується, що у ході переговорів сьогодні з главою Єврогруппи Жаном-Клодом Юнкером, а наприкінці тижня - з Франсуа Олландом та Ангелою Меркель - грецький прем'єр торкнеться питання про продовження на 2 роки строку, даного Греції на скорочення бюджетного дефіциту до розміру, передбаченого угодами з кредиторами. Німеччина на даний момент виступає проти цієї ідеї. В інтерв'ю Bild А.Самарас також висловився різко проти можливого виходу Греції із єврозони.
 
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект