НОВИНИ

21.08.2012 | В ізраїльському порту заарештовано судно з 70 громадянами України - МЗС
Джерело - УКРІНФОРМ

В ізраїльському порту Ашдод було накладено арешт на круїзне судно "Venus" (прапор Мальта), до складу екіпажу якого входить 70 громадян України.
 
Як повідомив на брифінгу в Києві у вівторок речник МЗС України Олександр Дикусаров, посилаючись на дані посольства України в державі Ізраїль, судно заарештували за позовом екіпажу про виплату заборгованості по заробітній платі.
 
"15 серпня цього року в порту Ашдод (держава Ізраїль) було накладено арешт на круїзне судно "Venus" (прапор Мальта), до складу екіпажу якого входить 340 осіб, серед яких 70 громадян України. Згадане судно заарештоване за позовом екіпажу про виплату заборгованості по заробітній платі", - сказав він.
 
За словами речника МЗС, до посольства України в Ізраїлі звернень українських громадян не надходило, тому українські дипломати встановили контакт з адвокатом для того, щоб контролювати цю ситуацію. Адвокат запропонував українцям залишити судно та повернутися на батьківщину і, власне, уповноважити його на прийняття відповідних процесуальних рішень для того, щоб у разі продажу судна відшкодувати заборгованість по заробітній платі. Члени екіпажу, громадяни України, відмовилися це зробити.
 
Як зазначив Дикусаров, зараз адвокат у терміновому порядку займається залученням інвестора або питанням продажу судна для відшкодування заробітної платні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8331. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект