НОВИНИ

20.08.2012 | Чи стане лондонський мер британським прем’єр-міністром
Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

Нещодавні олімпійські ігри у британській столиці додали міжнародної слави лондонському меру Борису Джонсону. Енергійний, присадкуватий і часто з хаотичним станом світлого волосся Джонсон – один із найвідоміших британських політиків. 
 


 За популярністю у своїй Консервативній партії він вже випереджає чинного прем’єр-міністра.
 
 Борис Джонсон у травні цього року здобув від лондонців право залишатися мером на другий термін. Він відомий зокрема тим, що й досі часто їздить на роботу велосипедом, хоча отримує зарплату близько двохсот тисяч доларів на рік.
 
 Найхарактернішою рисою лондонського мера залишається його відкритість у спілкуванні та відвертість у висловлюваннях. Вправність у спілкуванні Бориса Джонсона не лише природна для його характеру, але й професійна.
 
 Майстер спілкування
 
 Він багато років працював журналістом у газеті Daily Telegraph і досі веде там свою колонку. Був кореспондентом у Брюсселі, а згодом редактором журналу Spectator.
 
 Багатослівність не раз заводила Бориса Джонсона в неприємні ситуації, але досі більшість британців схильна вважати його помилки щирими та смішними, а тому пробачала їх йому.
 
 В останні роки мер Лондона став набувати серйозну політичну вагу. Вже упродовж кількох останніх місяців Борис Джонсон має найвищі рейтинги популярності серед активістів Консервативної партії, випереджаючи офіційного лідера консерваторів і чинного прем’єр-міністра Дейвіда Камерона.
 
 Успішне проведення олімпіади вивело Джонсона на міжнародний рівень і знову порушило питання, чи хоче він бути прем’єр-міністром.
 
 «Ні, я не хочу бути прем’єр-міністром», – доводиться щораз частіше повторювати Борису Джонсону. Часом він виглядає при цьому роздратованим.
 
 Але інколи він робить наголос на тому, що не хоче бути прем’єр-міністром саме зараз і нагадує, що має ще майже чотири роки другого терміну на дуже цікавій посаді мера Лондона, яка може бути стартовим майданчиком для будь-якого наступного кроку.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7352. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект