НОВИНИ

17.08.2012 | Болгарія готова назвати країну-організатора теракту в Бургасі
Джерело - УКРІНФОРМ

Болгарія за останній місяць зібрала достатню кількість оперативної інформації відносно країни, де готувався теракт в Бургасі.
 
Про це в п'ятницю заявив віце-прем'єр, міністр внутрішніх справ Болгарії Цветан Цветанов, передає власний кореспондент УКРІНФОРМу.
 
"Є достатня кількість оперативної інформації відносно ймовірної держави, в якій підготовлювався теракт. Ця інформація буде оприлюднена", - заявив глава МВС Болгарії.
 
За словами Цветанова, поки не виключається ймовірність того, що вибуховий пристрій був підірваний ще одним учасником організації теракту з відстані.
 
У четвер МВС розповсюдило фоторобот другого підозрюваного в організації теракту. Він, а також терорист-самовбивця, проникли на територію Болгарії і перебували в країні, використовуючи фальшиві документи. Відеокамери дорожньої поліції зняли людину, яка була в аеропорту. Вона ж до теракту і після нього в'їжджала у Варну.
 
Зараз поліція встановлює, в яких болгарських містах був ще помічник терориста-камікадзе. На всіх КПП Болгарії перевіряють, звідки в'їхали в країну два терористи, а також переглядають відеозаписи, зроблені на контрольно-перепускних пунктах з метою виявлення підозрюваних.
 
Міністр внутрішніх справ РБ звернувся до всіх журналістів з проханням на даному етапі "не робити вільних інтерпретацій про назву держави, де можливо, готувався теракт, оскільки мова йде про терористичний факт".
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект