НОВИНИ

17.08.2012 | Мітт Ромні пропонує збільшити чисельність армії США
Джерело - УКРІНФОРМ

Збільшити чисельність збройних сил США на 100 тисяч осіб обіцяє у разі свого обрання кандидат у президенти від Республіканської партії Мітт Ромні.
 
"При всій повазі до військових ми знайдемо способи економії при збереженні ефективності армії. Я не вважаю, що ця економія знизить загальний дефіцит держбюджету, навпаки, нам буде необхідно збільшити чисельність військовослужбовців приблизно на 100 тисяч, а також інвестувати у військові технології майбутнього", - сказав Ромні в інтерв'ю журналу Fortune.
 
Пообіцявши збільшення бюджету Пентагону, він дав зрозуміти, що хоче повернути чисельність армії США до показників часів адміністрації республіканця Джорджа Буша, який почав військові операції в Іраку і Афганістані. Ромні і його однопартійці вважають, що після завершення активних стадій конфліктів у цих країнах американські збройні сили були необгрунтовано скорочені, що призвело до зниження рівня боєздатності. Крім того, кандидат від республіканців обіцяв представити нову оборонну стратегію у разі перемоги на виборах. За його словами, головною її метою стане зміцнення армії і підвищення обороноздатності країни.
 
У січні 2012 року адміністрація демократа Барака Обами оголосила про початок реалізації нової оборонної стратегії. Згідно з цими планами, США змінять підхід до формування збройних сил: американська армія повинна стати більш мобільною і сучасною, але її чисельність скоротиться як мінімум на 100 тисяч. Зокрема, США вже пообіцяли вивести з Європи дві сухопутні бригади чисельністю 7 тисяч осіб. Пріоритетними регіонами для США залишаються Азіатсько-Тихоокеанський і Близькосхідний, а перелік головних завдань поповнив пункт "боротьба з кіберзагрозами".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект