НОВИНИ

16.08.2012 | Справа Ассанжа: Лондон має намір зняти дипломатичний статус з посольства Еквадору
За матеріалами - Korespondent

Британська влада готова виконати рішення, що юридично зобов'язує, про екстрадицію засновника сайту Wikileals Джуліана Ассанжа до Швеції.

Справа Ассанжа: Лондон має намір зняти дипломатичний статус з посольства Еквадору

Про це заявили представники британського МЗС після того, як глава МЗС Еквадору Рікардо Патіно оголосив рішення про надання Ассанжу політичного притулку.

"Ми розчаровані заявою глави МЗС Еквадору. Відповідно до законів Великобританії, Ассанж вичерпав всі можливості подати апеляцію проти рішення британської влади, що юридично зобов'язує екстрадувати його до Швеції. Ми виконаємо це зобов'язання", - заявив представник британського МЗС.

Британська влада має намір також зняти дипломатичний статус з еквадорського посольства у Лондоні, що дозволить їм увійти на його територію.

У червні Ассанж зник у посольстві Еквадору, щоб уникнути екстрадиції до Швеції, де його чекає судове переслідування за звинуваченням у сексуальних злочинах. Ассанж заявляє про свою невинність, а переслідування називає політичними. 41-річний Ассанж висловлює побоювання, що після екстрадиції до Швеції його можуть відправити у США, де йому загрожує звинувачення в шпигунстві.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект