НОВИНИ

16.08.2012 | Теффт запевнив, що США підтримує енергетичну безпеку України
Джерело - УКРІНФОРМ

Американський уряд рішуче підтримує зусилля України з покращення енергетичної безпеки шляхом збільшення видобутку нею власного газу.
 
На цьому наголосив у середу посол США в Україні Джон Теффт під час підписання грантової угоди між ДК "Укргазвидобування" і Агенцією США з торгівлі та розвитку.
 
"Уряд США рішуче підтримує зусилля України, спрямовані на покращення її енергетичної безпеки, шляхом збільшення видобутку свого власного газу. Ми переконані, що цей пілотний проект (грантова угода - ред.) збільшить видобуток як газового конденсату, такого як пропан, бутан, так і природного газу", - сказав він.
 
За його словами, за умов використання сучасних технологій газовий конденсат "можна поставити на службу збільшенню видобутку природного газу". "В часи високих цін на газ збільшення видобутку природного газу в Україні дозволить зменшити її залежність від імпортованих ресурсів енергії і матиме позитивний вплив на цілу низку секторів, включаючи кінцевих споживачів", - сказав Дж.Теффт.
 
Підписаний пілотний проект, переконаний американський посол, послужить залученню технічних та експертних знань з американського приватного сектору в українську газовидобувну галузь, що сприятиме подальшому зміцненню торгівельно-економічних відносин між державами. "Підписана угода означатиме дуже багато для просування відносин у галузі торгівлі і інвестиційного розвитку між Україною та США", - сказав Дж.Теффт.
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект