НОВИНИ

16.08.2012 | Ізраїль готовий до війни з Іраном
Джерело - УКРІНФОРМ

Ізраїль у разі рішення завдати удару по об'єктах ядерної програми Ірану "як ніколи раніше" готовий протягом 30 днів вести війну на кількох фронтах, яка забере життя близько 500 осіб.

Ізраїль готовий до війни з Іраном
 
Про це заявив міністр оборони внутрішнього фронту Ізраїлю Матан Вільнаї в опублікованому в середу інтерв'ю, повідомляє AFP.
 
"Оцінки війни такі, що вона триватиме 30 днів на кількох фронтах", - сказав він.
 
При цьому міністр наголосив, що можливі воєнні дії не повинні бути приводом для істерики, оскільки цивільна оборона Ізраїлю готова до такого розвитку подій "краще, ніж будь-коли".
 
За його словами, будь-які воєнні дії мають бути добре продумані, а в питанні бомбардувань іранських ядерних об'єктів його країна в обов'язковому порядку має порадитися із США. "Я говорю про те, що Сполучені Штати є нашим найбільшим другом, і ми маємо завжди узгоджувати такі речі з ними", - додав Вільнаї.
 
Матан Вільнаї, якого напередодні було призначено послом у Китай, найближчим часом залишає посаду глави Міністерства оборони внутрішнього фронту, яке в Ізраїлі відокремлене від міністерств оборони і внутрішніх справ. Передбачається, що це призначення може бути якимось чином пов'язане з необхідністю добиватися від Китаю міжнародної підтримки у здійсненні тиску на Іран через його ядерну програму.
 
Як повідомлялося, наприкінці липня прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що міжнародні санкції і переговори жодним чином не вплинули на згортання ядерної програми Ірану і, щоб мати ефект, мають бути доповнені загрозою застосування військової сили. Однак 15 серпня глава Міноборони США заявив, що Ізраїль ще не вирішив, чи завдавати удару по ядерних об'єктах Ірану, зазначивши, що існує можливість урегулювання іранської ядерної проблеми дипломатичним шляхом.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект