НОВИНИ

16.07.2004 | У заступника Медведчука викликає огиду голландський критик Кучми
Джерело - Українська правда

Адміністрація президента переконана, що незалежно від результатів виборів президента незмінним залишиться євроінтеграційний курс України.


"Європейська і євроатлантична інтеграція – курс, який не має альтернативи. Це вибір навіки, який не залежить від виборів президента", - заявив на брифінгу заступник глави АП Василь Базів.


"Євроінтеграція України – це така ж константа, як державна незалежність України", - додав він.


Під час брифінгу він розкритикував газету "Ізвєстія", яка сказала, що нещодавній самміт Україна-ЄС у Гаазі засвідчив "провал європейського вектора України". "Як учасник самміту можу сказати, що він був найуспішніший з усіх попередніх!", - обурився Базів.


Базів також прокоментував інцидент під час прес-конференції Леоніда Кучми в Гаазі, коли голландський журналіст сказав про підозри щодо його корупційних діянь, а Кучма звинуватив представника громадського телебачення Нідерландів у продажності.


"Якщо вас цікавить моя точка зору... Коли публічно ображають президента моєї країни, то у мене це нічого іншого, окрім огиди до громадянина іншої держави, бути не може", - сказав Базів.


Коментуючи претензії Євросоюзу щодо будівництва Україною каналу в гирлі Дунаю, Базів зазначив, що "проблема гіперболізована" через "недостатню поінформованість".


За словами Базіва, Кучма ознайомив учасників самміту Україна-ЄС, що Київ будує канал "з позиції національних інтересів".


Базів також торкнувся критики європейськими структурами реверсу Одеса-Броди. "Хотілося, щоб критика знайшла своє продовження у альтернативних (до реверсу) пропозиціях. Реверс – крок тимчасовий і вимушений, а повернення до первинної технології проекту буде можливим", - сказав заступник глави АП.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект