НОВИНИ

15.08.2012 | Угорщина отримала від ЄС усі дозволи на спорудження газопроводу Nabucco
Джерело - УКРІНФОРМ

Угорщина першою з-поміж країн-учасниць будівництва міжнародного газопроводу Nabucco отримала від Європейського Союзу усі дозволи, необхідні для спорудження угорської ділянки газопроводу.
 
Про це повідомила прес-служба консорціуму Nabucco Gas Pipeline International GmbH (Nabucco Konzorcium).
 
"Угорська ділянка газопроводу Nabucco протяжністю 384 км отримала останній з природоохоронних дозволів, і цим самим Угорщина стала першою з країн-учасниць спорудження Nabucco, яка успішно завершила дозвільний процес", - йдеться у повідомленні Nabucco Konzorcium.
 
За інформацією директора угорського підприємства зі спорудження угорської ділянки газопроводу Nabucco Gazvezetek Magyarorszаg Kft. Габора Берчі, наступним кроком стане завершення інженерно-проектних робіт.
 
Тривалий час реалізація проекту Nabucco через відсутність джерел постачання газу перебувала під загрозою, про вихід із проекту заявляли представники Угорщини і Німеччини.
 
У червні цього року азербайджанський консорціум Shah Deniz II обрав газопровід Nabucco West як транспортну артерію для постачання видобутого ним природного газу європейським споживачам. До цього, 16 травня, Nabucco Konzorcium представив консорціуму Shah Deniz II змінений варіант проекту Nabucco West, що передбачає значно скорочений, ніж планувалося попереднім проектом, шлях постачання газу до Європи.
 
Природний газ транспортуватиметься газопроводом Nabucco з турецько-болгарського прикордоння через Болгарію, Румунію, Угорщину та Австрію до Центрально-Європейського газорозподільного центру австрійського Баумгартена.
 
Членами створеного у 2004 році консорціуму Nabucco Gas Pipeline International GmbH, розташованого у Відні, є газові компанії - австрійський OMV, угорський Mol, румунський Transgaz, болгарський Bulgargaz Holding, турецький Botas та німецький RWE.
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект