НОВИНИ

15.08.2012 | Світові ціни на нафту відновили зростання
Джерело - Korespondent

Нафтові котирування за підсумками торгів у вівторок зросли на 0,4-0,8% після публікації позитивних статданих з Франції, Німеччини та США, а також прогнозів на зниження запасів нафти в цій країні, свідчать дані торгів.

Світові ціни на нафту відновили зростання

Ціна вересневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) за підсумками торгів підвищилася на $ 0,70 - до $ 93,43 за барель. Вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на $ 0,43 - до $ 114,03 за барель.
 
Зазначається, що в середу інвестори чекають публікації даних щодо запасів чорного золота від Міненерго США. Аналітики, опитані агентством Bloomberg, очікують зниження запасів нафти на оптових складах країни на 1,75 мільйона барелів.
 
Як повідомило раніше міністерство торгівлі США, обсяг роздрібних продажів в країні у липні 2012 року збільшився на 0,8% в порівнянні з червнем, хоча аналітики прогнозували зростання лише на 0,2%. Показник є одним з найважливіших індикаторів розвитку економіки США, тому що близько 70% ВВП країни складають витрати на особисте споживання.
 
Між тим, у п'ятницю, 10 серпня, Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) знизило прогноз попиту на паливо у світі, після чого ціни на нафту продовжили зниження.
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект