НОВИНИ

14.08.2012 | Заворушення на півночі Франції: Олланд обіцяє мобілізувати ресурси для боротьби з хуліганами
Джерело - Korespondent

Президент Франції Франсуа Олланд після сутичок в Ам'єні заявив, що влада буде всіма силами боротися із заворушеннями у неблагополучних передмістях.

"Влада мобілізує всі свої ресурси, щоб боротися із будь-якими проявами насильства", - заявив Олланд.

Він зазначив, що забезпечення безпеки є не просто пріоритетом, а й обов'язком влади і нагадав, що в майбутньому поліція та жандармерія отримають додаткові бюджетні кошти, будуть створені робочі місця, які раніше протягом декількох років скорочувалися.

Президент підтвердив, що до Ам'єна вирушив міністр внутрішніх справ Франції Мануель Вальс. У свою чергу прем'єр-міністр Франції Жан-Марк Ейро висловив свою підтримку поліції та владі Ам'єна і заявив, що учасники заворушень повинні відповісти за свої вчинки.

Інциденти та зіткнення з поліцією спалахували на півночі Ам'єна протягом декількох місяців.

Однією із причин нових заворушень, що відбулися в ніч на вівторок, 14 серпня, стала реакція на дії поліції: у неділю затримання автомобіліста в цьому районі вилилося в зіткнення з місцевими жителями, під час якого правоохоронці застосували сльозогінний газ і flash-ball - травматичну зброю, що стріляє великими гумовими кулями. Деякі жителі району були обурені діями поліції, вважаючи їх надмірними.

Як повідомлялося, під час зіткнень постраждали 16 із 150 залучених для усунення заворушень поліцейських. Причому хулігани підпалили дитячий садок і молодіжний спортивний центр, спалили півтора десятка автомобілів, нападали на пожежників, які прибули на місце події. Заворушення тривали до 4 ранку. Ніхто з їх учасників не був заарештований.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8267. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект