НОВИНИ

14.08.2012 | Вища касаційна палата Румунії вилучила у КС документи референдуму щодо імпічменту президенту
Джерело - УКРІНФОРМ

Судді Вищої касаційної палати Румунії вилучили у Конституційного суду ряд документів, в тому числі, виборчі списки громадян, зареєстрованих на референдумі 29 липня щодо імпічменту Траяну Бесеску.
 
Про це повідомило Публічне міністерство Румунія (орган судової влади, заснований в 1993 році).
 
"З Конституційного суду були вилучені копії протоколів з виборчими списками учасників референдуму щодо імпічменту Траяну Бесеску від 29 липня для проведення відповідних перевірок", говориться в повідомленні міністерства.
 
Крім цього, як зазначається, в цілях звірки даних будуть вилучені і виборчі списки від Національного виборчого агентства.
 
"У Конституційного суду є в розпорядженні списки виборців, надані Національним бюро статистики, а також інформація з МВС від 1 серпня, і на цій основі можна буде винести відповідний вердикт відносно референдуму", зазначається в повідомленні Публічного міністерства.
 
Як повідомляло агентство, Конституційний суд Румунія після референдуму щодо імпічменту Траяну Бесеску зажадав від компетентних органів оновлені дані про громадян, внесених у виборчі списки.
 
Згідно з даними Центрального виборчого бюро Румунії, явка на референдумі 29 липня склала трохи більше ніж 46% при необхідному мінімумі в 50% плюс один голос для визнання референдуму таким, що відбувся.
 
Очікується, що остаточне рішення за результатами референдуму КС винесе 12 вересня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 331. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект