НОВИНИ

14.08.2012 | Французька опозиція розкритикувала владу за бездіяльність у "сирійському питанні"
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Лідери французької опозиції - претенденти на пост голови правоцентристської партії Союзу за народну підтримку Франсуа Фійон та Жан-Франсуа Копе - розкритикували чинну владу за бездіяльність у врегулюванні конфлікту в Сирії.
 
Вони розповсюдили критичні заяви на адресу "лівих", які, на їхню думку, перебувають "в очікуванні".
 
"(Потрібно) йти на ризик, відмовитися від своєї позиції буржуазної та атлантичної версії "холодної війни" і поговорити з Росією. Якби я був Франсуа Олландом, то одразу сів би на літак до Москви і був там разом, можливо, з Ангелою Меркель", - зазначив колишній прем'єр-міністр Франції Франсуа Фійон.
 
Таку позицію підтримує і голова парламентської фракції правоцентристів Жан-Франсуа Копе. "Франсуа Олланд повинен негайно перервати відпустку і повернутися до Парижа, розпочати контактні зустрічі з партнерами і взяти на себе відповідальність у дусі французької дипломатії, традицій, і стати на захист прав людини в Сирії", - сказав він.
 
Домінік де Вільпен, колишній глава французького уряду, переконаний, що Франція сьогодні "у сирійському питанні пасе задніх". "Франція повинна бути в перших рядах, мобілізувавшись на всіх рівнях, оскільки вже завтра вона опиниться перед відкритою кризою цілого регіону", - наголосив політик. Відкидаючи військову інтервенцію, Домінік де Вільпен виступає за створення над Сирією повітряних коридорів та розгортання біля її берегів військово-морських сил.
 
Як повідомляв УКРІНФОРМ, минулого тижня колишній президент Франції Ніколя Саркозі вперше публічно виступив з критикою на адресу свого наступника Франсуа Олланда. Саркозі не влаштовує нинішня позиція французької влади щодо Сирії. Він також закликав міжнародну спільноту до військової інтервенції в цю країну.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9324. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект