НОВИНИ

12.08.2012 | Штаб Обами заявив, що Ромні і Райан здатні "повторити катастрофічні помилки"
Джерело - Korespondent

Виборчий штаб Барака Обами різко розкритикував новоявленого республіканського кандидата на посаду віце-президента США, консерватора Пола Райана.

В суботу кандидат у президенти США, екс-губернатор Массачусетса Мітт Ромні повідомив ім'я кандидата у віце-президенти від республіканців - ним став член палати представників конгресу США від штату Вісконсин Пол Райан.

"Вибравши конгресмена Пола Райана, Мітт Ромні вибрав одного з лідерів республіканців в палаті представників, що розділяє його вірність ущербної теорії про те, що нові податкові пільги для багатих, що підривають бюджет, при посиленні гніту на середній клас та людей похилого віку, якимось чином здатні зміцнити економіку", - йдеться в заяві менеджера кампанії Обами Джима Мессіни.

Мессіна нагадав, що Райан в ролі глави бюджетного комітету палати представників був одним з авторів радикального бюджетного плану, що передбачає введення додаткових податкових пільг для заможних американців і скорочення витрат на освіту і навчальні гранти.

"Його план також поклав би кінець Medicare (система соціального медстрахування) в тому вигляді, в якому ми її знаємо, перетворивши її в систему ваучерів і переклавши відповідальність за виплату десятків тисяч доларів за медобслуговування на літніх людей. Як конгресмен Райан схвалював бездумні економічні дії Буша, які привели до різкого збільшення бюджетного дефіциту і зруйнували нашу економіку. Тепер зв'язка Ромні-Райан прагне повернути нас до того ж самого, повторивши ті ж катастрофічні помилки", - йдеться в заяві штабу Обами


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8226. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект