НОВИНИ

11.08.2012 | Візит заступника Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО у Європі в Україну
Джерело - Офіційний сайт НАТО

У період із 23 до 27 липня ц.р. делегація НАТО на чолі із заступником Верховного головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі генералом сером Річардом Ширреффом відвідала Україну з метою обговорення оперативного співробітництва і підтримки військової реформи з українськими високопосадовцями.

 


Під час перебування у Києві 24 липня генерал сер Річард Ширрефф зустрівся з міністром оборони України Дмитром Саламатіним та начальником Генерального штабу і Головнокомандувачем Збройними силами України генерал-лейтенантом Володимиром Заманою. Вони обговорили поточний стан співпраці між Збройними силами України і НАТО, а також шляхи розвитку співробітництва і вдосконалення оперативного потенціалу ЗС України.
 
Заступник Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО в Європі генерал сер Річард Ширрефф і начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройними силами України генерал-лейтенант Володимир Замана.
 
«Ви розпочали велику роботу із реформування усіх сфер діяльності Збройних сил України. Сьогодні такі реформи тривають майже в усіх арміях НАТО. Ми готові надати українським військовослужбовцям усіляку підтримку на цьому шляху», – заявив генерал сер Річард Ширрефф.
 
Міністр оборони Саламатін підкреслив важливість співпраці з НАТО. «Для нас досвід Альянсу є дуже цінним. Що краще ми його засвоїмо, то ефективнішими будуть наші дії в рамках багатонаціональних підрозділів під час проведення спільних місій і операцій», – зазначив він.
 
Генерал-лейтенант Замана поінформував делегацію НАТО про поточний процес реформ в українській армії та у галузі військово-технічного співробітництва з НАТО. «Україна і її Збройні сили бачать себе в європейській спільноті. Сьогодні ми робимо все, щоб бути готовими ефективно діяти спільно з нашими партнерами з армій провідних країн світу», – наголосив він.
 

25 липня делегація НАТО відвідала фрегат ВМС України «Гетьман Сагайдачний», обраний для участі в операції НАТО із боротьби з піратством в районі Африканського Рогу в 2013 році, який базується у Севастополі.
 
Під час перебування у Севастополі генерал сер Річард Ширрефф зустрівся з командувачем ВМС України віце-адміралом Юрієм Ільїним. «Сьогоднішній візит на високому рівні вже другий протягом останніх двох років. Для нас це позитивний сигнал, оскільки такі візити свідчать про те, що український флот успішно співпрацює з флотами провідних країн світу», – сказав віце-адмірал після завершення зустрічі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект