НОВИНИ

10.08.2012 | Американський сенатор Лугар привітав досягнення міністра оборони України
Джерело - УКРІНФОРМ

Сенатор конгресу США Річард Лугар високо оцінив досягнення Дмитра Саламатіна на посаді міністра оборони України.
 
Про це він заявив під час зустрічі міністра з делегацією США, яку особисто очолив.
 
“Я вас вітаю з ефективними результатами, яких Вам вдалося досягти за півроку на посаді міністра. Кращим підтвердженням цьому є та кількість літаків, які пролетіли на святкуванні Дня Повітряних Сил над українськими містами. Це переконало усіх, що, незважаючи на проблеми, влада робить усе, щоб забезпечити надійний захист своїх громадян”, - заявив, звертаючись до Саламатіна, Лугар.
 
Міністр оборони України у свою чергу зазначив, що нині зусилля спрямовані на те, аби привести армію у відповідність до кращих військових стандартів провідних країн. «Відновлюються бойові спроможності військ. Ведеться робота над новими бойовими статутами, документами з питань підготовки, застосування та логістики. Впевнений, що за 1,5-2 роки Україна матиме зовсім інші за якістю Збройні Сили, а провідні держави світу - ще надійнішого партнера», - наголосив Саламатін.
 
Водночас заступник міністра оборони США Енді Вебер зауважив, що адміністрація президента Барака Обами цінує ті зміни, які відбулися за останні півроку у галузі оборони і безпеки України. Він також підкреслив, що важливим аспектом нової Оборонної стратегії США є зміцнення відносин з ключовими партнерами, одним з яких є Україна, тому американська сторона готова працювати над новими спільними ініціативами.
 
Під час зустрічі сторони обговорили поточний стан і перспективи співпраці України та США в оборонній сфері, напрями розширення двостороннього співробітництва.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6206. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект