НОВИНИ

10.08.2012 | Конституційна рада Франції схвалила бюджетний пакт ЄС
Джерело - УКРІНОРМ

Конституційна рада Франції (КРФ) визнала бюджетний пакт ЄС як такий, що відповідає положенням конституції країни. Тепер бюджетний пакт має бути представлений на розгляд французького парламенту.
 
Про це повідомляється на офіційному сайті Конституційної ради Франції.
 
«Конституційна рада Франції визнала бюджетний пакт Європейського Союзу як такий, що відповідає положенням основного закону країни», - йдеться у заяві.
 
Очікується, що бюджетний пакт буде схвалений Національними зборами наприкінці вересня - на початку жовтня цього року, після цього документ має також затвердити Сенат.
 
Бюджетний пакт передбачає запровадження збалансованого бюджету в країнах, які його підписали. Відповідно до його положень країни зобов'язуються не перевищувати річний структурний дефіцит бюджету на 0,5% від номінального ВВП. Відповідна норма має бути включена в законодавство держав-членів ЄС, переважно на конституційному рівні, упродовж одного року з моменту набуття чинності бюджетного пакту. Моніторинг імплементації цього положення в національні законодавства покладається на Суд ЄС, рішення якого носять зобов'язуючий характер. Бюджетний пакт, покликаний допомогти ЄС вийти з боргової кризи, набирає чинності після того, як документ ратифікують щонайменше 12 країн - членів єврозони.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект