НОВИНИ

03.08.2012 | Нафта трохи подорожчала на новинах зі США
Джерело - Korespondent

Ціни на нафту зростають на корекції після зниження напередодні, що було пов'язано з розчаруванням інвесторів через відсутність нових антикризових заходів ЄЦБ, а також напередодні публікації статистики з ринку праці США, свідчать дані торгів.

Нафта трохи подорожчала на новинах зі США

Вартість вересневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) на електронних торгах в Нью-Йорку зросла на $ 0,32, або на 0,37%, - до $ 87,45 за барель. Вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent збільшилася на $ 0,39, або на 0,37% до $ 106,29 за барель.
 
Напередодні Центробанк Великобританії і ЄЦБ прийняли рішення зберегти базову процентну ставку на рекордно низьких рівнях в 0,5% річних і 0,75% річних відповідно. Пізніше глава європейського фінрегулятора Маріо Драги повідомив про те, що ЄЦБ може знову провести операції з купівлі облігацій держав єврозони на відкритому ринку, однак про якісь конкретні наміри європейського ЦБ сказано не було.
 
У п'ятницю інвестори чекають публікації статданих з єврозони і США. Зокрема, бюро статистики міністерства праці США повідомить дані щодо безробіття в країні за липень. Як вважають аналітики, показник червня в 8,2% залишився без змін, а кількість робочих місць в несільськогосподарських галузях економіки зросла на 100 тисяч після збільшення на 80 тисяч місяцем раніше.
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект