НОВИНИ

03.08.2012 | Євросоюз закликає якомога швидше призначити наступника Аннана
Джерело - Korespondent

Голова дипломатії Євросоюзу Кетрін Ештон закликала в четвер якомога швидше знайти заміну спеціальному представнику ООН і ЛАД у Сирії Кофі Аннану.

Як сказано в повідомленні від імені Ештон, голова європейської дипломатії висловила "сильне розчарування" у зв'язку з відходом Аннана, а також закликала "якомога швидше призначити його наступника, щоб забезпечити мирну передачу влади в Сирії".

Голова МЗС Італії Джуліо Терції заявив, що відставка спеціального радника Аннана є негативним сигналом і підтверджує необхідність збільшити тиск на Башара Асада.


 "Це негативний сигнал. Він підтверджує нагальну необхідність збільшити тиск з боку всього міжнародного співтовариства на Асада для того, щоб він дав можливість для проведення неминучих і термінових політичних змін, що просуваються сирійцями, які дозволили б покласти кінець тієї трагедії, яка неприпустимим чином зачіпає цивільне населення і його найбільш слабких представників ", - сказав голова МЗС Італії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект