НОВИНИ

03.08.2012 | Король Іспанії дістав травму на порозі Генштабу
Джерело - УКРІНФОРМ

Вітаючи журналістів під час відвідин Генерального штабу Збройних Сил, 73-річний король Іспанії Хуан Карлос спіткнувся і впав, сильно вдарившись носом.
 
“Король у супроводі міністра оборони Педро Моренеса, закінчивши огляд почесної варти, перед входом у будинок привітав пресу і, спіткнувшись об сходинку, впав обличчям вниз, пошкодивши ніс і підборіддя”, - розповідають очевидці.
 
Незважаючи на травму, король не покинув будинок Генерального штабу і взяв участь у засіданні, скликаному начальником Генштабу адміралом Фернандо Гарсіа Санчесом.
 
Останнім часом Хуана Карлоса переслідують безглузді травми. У листопаді минулого року король з'явився на офіційній зустрічі з новими послами Судану, Бельгії, Малайзії, Індії та Кіпру з синяком під оком і розбитим носом. Як пояснив сам монарх, травми він дістав у королівській резиденції, вдарившись в одвірок.
 
У квітні цього року він пошкодив стегно на сафарі у Ботсвані. Полювання на слонів коштувало йому також посади почесного голови Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) Іспанії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект